Žijeme polygrafii

První tiskoviny z RK TISKu vyšly v roce 1991. Měli jsme ohromnou radost, že se nám podařilo uskutečnit náš dlouholetý sen, ačkoli jsme věděli, že jsme teprve na začátku a ta nejtěžší práce nás teprve čeká.

Začínali jsme ve velmi skromných podmínkách a neměli jsme praktické zkušenosti s obchodem, zkrátka bylo toho ještě hodně, co jsme se museli naučit.

I když to nebylo vždy lehké, stejně jsme každé ráno vstávali s neutuchající energií zhmotňovat představy našich klientů pomocí ofsetových tiskáren a vírou ve smysluplnost polygrafie. Právě ta vášeň a láska k tiskařině nás dovedla až sem a motivuje nás, abychom udrželi krok s modernizací, stále se zlepšovali a inovovali výrobu i postupy. Vybudovali jsme firmu na tradičních hodnotách, kde si váží jeden druhého a záleží nám na poctivě odvedené práci.

RK tisk - Rychle & kvalitně

Tento slogan nás provází již od počátku a velmi dobře vystihuje to, co je naším cílem – tedy kvalitní tisk, který rychle dodáme vám, našim zákazníkům. Poskytujeme kompletní servis. Celý proces jsme nastavili tak, aby od zadání po dodání běžel sám bez nutnosti do něj zasahovat. Vy, naši zákazníci, o nás prakticky nevíte, a to až do momentu, kdy vám dokonale vytištěné zadání přivezeme.

image/svg+xml SOUČASTNOST ZAMĚSTNANCŮ ZAKÁZEK MĚSÍČNĚ 21 250 1991 Založení firmy 1995 Stěhování provozu tiskárny do nových pronajatých prostor 1996 Nákup 1. čtyřbarevného ofsetového stroje Heidelberg 1997 Historicky první certifikace systémem ISO 9001 2003 Stavba nových provozních prostor tiskárny 2004 Slavnostní otevření nových prostor tiskárny 2014 Vznik školícího střediska v rámci Operačního programu Podnikání a inovaceprostor tiskárny 2017 Nákup speciálního zařízení pro skládání příbalových letáků malého formátu STAŇTE SE NAŠÍM ZÁKAZNÍKEM

1991

Založení firmy.

1995

Stěhování provozu do nových pronajatých prostorů.

1996

Nákup 1. čtyřbarevného ofsetového stroje Heidelberg.

1997

Historicky první certifikace systémem ISO 9001.

2003

Stavba nových provozních prostorů tiskárny.

2004

Slavnostní otevření nových prostor tiskárny.

2014

Vznik školícího střediska v rámci Operačního programu Podnikání a inovace prostorů tiskárny.

2017

Nákup speciálního zařízení pro skládání přibalových letáků malého formátu.

Součastnost

21 zaměstnanců a 250 zakázek měsíčně.

Proč Tisknout u nás?

Staňte se naším klientem a my se postaráme nejen o kvalitní tisk vašich propagačních materiálů, ale také o jejich distribuci. Vytiskneme vám vše, na co jen pomyslíte, od vizitek přes brožury a krabičky až po skládané letáky.

O hladký průběh každé zakázky se postará Pavla z obchodního oddělení společně s grafičkami Janou a Reginou, které dokáží perfektně kooperovat s vaší reklamní agenturou, grafikem či designérem. Stačí se s námi jen spojit a kvalitní tisk je zaručen.

01

Stabilní partnerství

Stojíme na pevných základech a jsme tu pro vás již od roku 1991

02

Vážíme si každého zákazníka

Tiskneme vše a pro všechny se stejnou vášní a precizností.

03

Přizpůsobíme se vašemu podnikání

Nabízíme nadstandardní služby, skladování tiskovin i doručení just-in time.

04

Vlastníme mezinárodní certifikát ISO

Řídíme firmu efektivně. Záleží nám na spokojenosti zákazníků i zaměstnanců.

05

Jsme nároční

Kvalita a bezchybné provedení je pro nás denní chléb a bez chleba se nedá žít.

06

Vždy najdeme řešení

I když vám chybí data, poradíme si a uděláme maximum pro perfektní výsledek.

Služby