Dlouhodobá spolupráce a vztahy

Naše slovo platí!

Obchodní vztahy vnímáme jako umění poradit, podat pomocnou ruku a nalézt řešení. Úspěšný obchod podle nás vede k oboustranně výhodným transakcím. Na konci vyhrají všichni, protože tak je to správně.

Zakládáme si na dobrých dlouhodobých vztazích jak se zákazníky, tak i se zaměstnanci. Solidní a dobré vztahy, lidský přístup a selský rozum jsou srdcem našeho přístupu k podnikání. Naši dlouhodobí zákazníci jsou našimi přáteli a my si toho velmi vážíme!

Proto nabízíme našim zákazníkům nadstandardní služby:

Doprava tiskoviny na vámi určené místo.
– Skladování tiskoviny.
– Dodání tiskovin just-in time.

potřebujete poradit ve světě tisku?

Nevíte si rady s formátem, ideálním druhem papíru? Nejste si jistí, jakou použít vazbu nebo typ zušlechtění vaší nové tiskoviny, tak aby nejlépe zaujala pozornost vašich zákazníků? Nebo máte v rukávu specialitku, se kterou si jinde nevědí rady?
Kontaktujte Pavlu. Ráda vám pomůže najít pravé řešení pro vás!

Pavla Špačková

Obchodní úsek
+420 493 546 913 / +420 602 678 221
pavla.spackova@rktisk.cz

  • poradíme
  •  
  • navrhneme
  •  
  • vyrobíme
  •  
  • dodáme

Zamilujte si kouzlo polygrafie

Zažijte tu kouzelnou atmosféru, kdy se z nehmotného stává fyzická součást vaší reklamní propagace.

Ve světě tisku a grafiky jsem se narodila. U nás doma vždy voněly ofsetové tiskařské barvy a papír se skladoval všude od sklepa po půdu. Velké ofsetové a knihařské stroje, kterých rok od roku neustále přibývalo, mi postupem času přestaly nahánět hrůzu a začala jsem vnímat jejich krásu a umění, kterým vládnou. Vášeň se propojila s polygrafickými znalostmi a obchodními zkušenostmi, díky kterým vám vždy dokážu poradit.

Potřebujete poradit?

Tel: +420 493 546 911