Ofsetový tisk

Srdce polygrafické výroby

Ofsetový tisk je ideálním řešením, pokud potřebujete precizně zpracované tiskoviny ve velkých nákladech. Kvalita provedení barevné plochy je vždy vysoká díky použití přímých barev. Stejně jako formát tiskoviny si můžete vybrat také gramáž papíru, na který chcete tisknout. Ofsetový tisk je základní kámen polygrafie. Díky ofsetu dokážeme tisknout plakáty, letáky či katalogy ve velikosti až do A0 v neomezených nákladech za nízkou cenu.

Komerční tisk

Udělejte perfektní první dojem

Chcete zapůsobit na nové obchodní partnery a prezentovat světu produkty tak, aby zaujaly na první pohled? Reklamní prospekty a katalogy často odchází ze schůzky společně s potencionálními obchodními partnery a rozhodují o tom, zda obchod dopadne, nebo ne. Víme, jaký vliv na obchodní transakce mají produktové katalogy. Nejen proto sledujeme světové trendy v reklamě i marketingu a jsme připraveni vám nabídnout jen ta nejlepší řešení. Komerční tisk je naší doménou již od počátku 90. let.

Poradíme vám, v jakém formátu se vaše produkty budou vyjímat. Všechny tiskoviny od brožur, letáků přes katalogy, plakáty, prospekty až po výroční zprávy, knihy, skripta, vědecké publikace, sborníky a časopis jsme schopni vyrobit v atypických rozměrech s výsekem i bez. Třešničkou na každé tiskovině jsou pak zušlechťovací úpravy, jako je lamino, foliotisk, ražba, UV lak, 3D tisk. Precizně zpracujeme knižní vazby V1, V2, V2PUR nebo V4. 

mám zájem

Personifikace tiskovin

Ptáte se kam a komu? My odpovídáme, kam a komu si budete přát...

Potřebujete adresnou reklamu, která bude doručena konkrétnímu zákazníkovi? Oslovte nás. Navrhneme vám řešení na míru a zajistíme kompletní servis od tisku přes personifikaci až  po rozesílku. Reklamní letáky opatříme unikátním štítkem s adresou a rozešleme.

Personifikace tiskovin je velmi oblíbená v různých odvětvích. Každý měsíc tiskneme personifikované letáky pro nadnárodní potravinové řetězce v řádu 1 milionu kusů.

mám zájem

Návody, manuály a tiskoviny pro potravinářský a farmaceutický průmysl

Z formátu A2 bez mrknutí oka připravíme balíček o rozměru 4x6 cm

Specializujeme se na výrobu skládaných příbalových letáků pro průmysl farmaceutický, potravinářský a průmysl hygienických potřeb. Navrhneme řešení přesně pro vaše účely. Pomůžeme vám upravit grafiku tak, aby návody reprezentovaly vaše výrobky a zároveň splňovaly nároky na další manipulaci, jako je například strojové vkládání návodů do obalů.

Při výrobě klademe důraz na provedení v přesně daných tolerancích, kvalitu tisku a rychlost dodání. Spolupracujeme s nadnárodními farmaceutickými koncerny ve Švýcarsku, Itálii i tuzemsku. Pro výrobu skládaných letáků používáme jeden z nejmodernějších strojů od společnosti Herzog und Heymann.

Měsičně vyrobíme více než 500.000 kusů návodů. Jsme kapacitně i technologicky připravení. Tak nás vyzkoušejte!

mám zájem

Výseky a kašírování

Zaujměte pozornost svých zákazníků

Originálního vzhledu reklamních tiskovin, který zaujme zákazníky na první pohled, docílíte kašírováním nebo výsekem. Obě techniky lze spojit a patří mezi oblíbené závěrečné úpravy tištěných materiálů. Nápaditý výsek nebo ohyb spolu s technikou kašírování může být přesně tou drobností, která odliší váš produkt od konkurence. V mnoha případech je však použití výseku, ohybu nebo perforace záležitost nanejvýš praktická.

 

Kašírování neboli technika spojení dvou či několika vrstev materiálů nachází uplatnění při výrobě vizitek, pozvánek, přebalů knih a velkoformátových tisků. Výsek používáme nejčastěji při realizaci desek – složek s klopami, obalů, reklamních vysaček, samolepících etiket nebo tvarově řešených blahopřání.

 

mám zájem

Kartonáž

Hezký obal zaujme i potěší

Oslovte zákazníky i partnery originálním obalem vašich výrobků. Poradíme, navrhneme a vyrobíme speciální vánoční obalové série, nové obaly na potravinové doplňky, limitovanou edici pivních tácků, kartonových obalů na pivo nebo víno. Umíme vyrobit různé reklamní gadgety na stůl do restaurací. Jsme všestranní a baví nás to!

mám zájem

Umíme vyrobit

Potřebujete poradit?

Tel: +420 493 546 911